جستجو   :  

فیوزها دارای ویژگی های عملکرد منحصر به فردی می باشند.

دارای ویژگی های عملکرد منحصر به فردی مانند:

حفاظت کمینه بهینه
فیوزها جریانهای کوتاه (گسل) را کاهش می دهند که با محدودیت جریان جریان می یابند. بدون نیاز به محاسبات پیچیده اتصال کوتاه و هیچ نگرانی در مورد ارتقاء هزینه های آینده به دلیل گسترش سیستم با افزایش جریان های گسل وجود ندارد. اندازه جمع و جور خود را ارائه می دهد حفاظت از بیش از حد فعلی ارزان قیمت برای بالاترین سطح اتصال کوتاه است.

ایمنی
هنگام پاک کردن هر مقدار بیش از حد جریان تا بالاترین سطح اتصال کوتاه، فیوزها گاز، شعله، قوس یا سایر مواد تولید نمی کنند. علاوه بر این، سرعت عملیات در جریان های اتصال کوتاه بالا به طور قابل توجهی خطر ابتلا به فلش در محل گسل را به طور قابل توجهی محدود می کند.

قابلیت اطمینان
بدون جابجایی قطعات به گرد و غبار، روغن یا خوردگی آلوده و آلوده نشدن می شود. اگر خطایی رخ دهد، فیوز بلافاصله به صورت پیش تعیین شده یا هماهنگ با سایر اجزای مدار عمل می کند. علت گسل سپس شناسایی، تصحیح و یک فیوز جدید نصب شده است. جایگزینی فیوز تضمین می کند که حفاظت به حالت اولیۀ یکپارچه بازگردانده می شود. باید تاکید کرد که زمان برای جایگزینی در مقایسه با اصلاح خطا بسیار کوچک است.

هماهنگی ساده
مشخصات استاندارد فیوز و درجه بالایی از محدودیت جریان اطمینان حاصل می کند که هماهنگی ساده و موثر بین فیوز ها و سایر دستگاه ها وجود دارد.

تاریخ درج  :  1397/6/13  
تعداد بازدید تا کنون :69

نطرات کاربران

 
ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی