جستجو   :  
تعداد :7          صفحه 1 از 1
HRC به چه معنی است؟
HRC به معنای ظرفیت خرابکاری بالا است. همچنین به عنوان ظرفیت شکستن بالا (HBC) یا ظرفیت وقفه شناخته شده است.
ادامه ...
فیوزهای استاندارد بریتانیا(BS88) چیست؟
فیوزهای صنعتی ساخته شده به استانداردهای BS88 بسیار محبوب هستند در کشورهایی مانند انگلستان، استرالیا و آفریقای جنوبی.
ادامه ...
مزایای فیوز HRC ، معایب H.R.C فیوز
ساخت و ساز و کارکرد فیوز HRC:HRC فیوز شامل مواد بسیار مقاوم در برابر حرارت (مانند سرامیک) بدن دارای کلاه های فلزی پایان، که با عنصر حمل نقره جریان نقره جوش داده شده است. فضای داخلی فیوز به طور کامل با یک پودر پر کننده بسته بندی شده است. مواد، که فضای خودی را پر کرده اند، ممکن است گچ پاریس، کوارتز، گچ، سنگ مرمر، گرد و غبار و رسانه های خنک کننده و غیره باشد. به همین دلیل جریان الکتریکی بدون بیش از حد گرم می شود. گرما تولید شده، عنصر ذوب شده نقره را تبخیر می کند. واکنش شیمیایی بین بخار نقره ای و پودر پر کننده در مواد مقاوم در برابر مقاومت بالاست که در خنک کردن قوس در فیوز کمک می کند.
ادامه ...
ساخت و ساز فیوزها
ک فیوز HRC یک نوع فیوز کارتریج است که در آن یک عنصر فیوز درون یک کپسول شفاف محصور شده است که معمولا از استاتیت ساخته می شود - یک ماده سرامیکی دارای قدرت مکانیکی خوب است. تولید کنندگان در حال حاضر از رزین های اپوکسی به جای مواد سرامیکی استفاده می کنند. کپسول دارای دو کلاه انتهایی است. عنصر فیوز بین کلاههای انتهایی درون بدن متصل است. کل راه اندازی به گونه ای طراحی شده است که بتواند فشار بالا را در شرایط اتصال کوتاه مقاومت کند. کوارتز پودر، که به عنوان یک عامل خاموش کننده قوس عمل می کند، فضای بین عنصر فیوز و پاکت را پر می کند.
ادامه ...
فیوزها دارای ویژگی های عملکرد منحصر به فردی می باشند.
فیوزها دارای ویژگی های عملکرد منحصر به فردی مانند:حفاظت کمینه بهینهفیوزها جریانهای کوتاه (گسل) را کاهش می دهند که با محدودیت جریان جریان می یابند. بدون نیاز به محاسبات پیچیده اتصال کوتاه و هیچ نگرانی در مورد ارتقاء هزینه های آینده به دلیل گسترش سیستم با افزایش جریان های گسل وجود ندارد. اندازه جمع و جور خود را ارائه می دهد حفاظت از بیش از حد فعلی ارزان قیمت برای بالاترین سطح اتصال کوتاه است.
ادامه ...
استاندارد IEC 60269-1 فیوز
با توجه به استاندارد IEC 60269-1 فیوز، یک فیوز "یک دستگاه است که با اتصال یک یا چند اجزای طراحی شده و متناسب با آن، مدار را که در آن با شکستن جریان جاری شده است، زمانی که از یک مقدار معین برای یک زمان کافی. فیوز شامل تمام قطعاتی است که دستگاه کامل را تشکیل می دهند. "
ادامه ...
فیوزهای ولتاژ پایین
فیوز نوعی از دستگاه محافظ بیش از حد جریان است که به عنوان یک عنصر قربانی در یک سیستم قدرت الکتریکی طراحی شده است.
ادامه ...

   1